Działka
Księżyno-Kolonia, podlaskie
- 349 000 zł
- 800 m²
- 436,25 zł/m²
Dorota Szyćko
Skontaktuj się
Działka
Księżyno-Kolonia, podlaskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Działka
Zaktualizowane: 6 maja 2026
349 000 zł 800 m² 436,25 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 349 000 zł (436,25 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 800 m²
- kształt: prostokąt; długość: 38m; szerokość: 22m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Manufaktura Nieruchomości, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: MNN-GS-987
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Księżyno-Kolonia, Juchnowiec Kościelny, białostocki, podlaskie
- Otoczenie: obrzeża miasta, luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Działka budowlana pod Białymstokiem / Księżyno Kolonia
Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości / cena do NEGOCJACJI
Manufaktura Nieruchomości poleca działkę budowlaną o powierzchni ok 800 m2 , o numerze geodezyjnym 151/6 . Dojazd do działki drogą gminną oraz 6 metrową drogą wewnętrzną (utwardzoną).
Media w drodze przy działce: linia gazowa, prąd i wodociąg oraz kanalizacja. (...)